Rata dla: Apartament w sercu Białołęki

Mieszkanie
Sprzedaż
Głębocka, Białołęka, Warszawa

Kalkulator kredytowy

Okres kredytowania
0 msc
Wkład własny
0
Kwota kredytu
0
Mieszkasz za
- zł/mc.
Dopasuj

Wypełnij formularz kredytowy

To pole jest wymagane
Proszę o kontakt

Ile oszczędzasz?

... zł
Odsetki miesięczne standardowa oferta
... zł
Odsetki miesięczne nasza oferta
... zł
Tyle oszczędzisz!

Porównaj oferty 29 banków, wybierz dogodnie

Bezpłatnie porównaj ofertę 29 banków
Bezpłatnie zbadaj zdolność kredytową
Bezpłatnie uzyskaj najlepsze warunki kredytu

Nota prawna

Wysokość raty obliczono dla WIBOR 1,71%, 'Nasza oferta' marża banku 1,70%, 'Standardowa oferta' marża banku 2,70%, na podstawie oferty banków na dzień 30.03.2018 r. Podana wysokość odsetek to średnia miesięczna wysokość odsetek dla całego okresu kredytowania w przypadku kredytu na 30 lat.

Tyle oszczędzasz - podana kwota to łączna oszczędność wynikająca z różnicy w wysokości odsetek obliczonych jak podano powyżej naliczonych przez cały okres kredytowania wybrany w kalkulatorze.

Możliwość uzyskania podanej oferty zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka kredytowego szacowanego przez bank na podstawie min. źródeł przychodu Klienta oraz historii kredytowej Klienta. Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ilość banków oferujących ofertę kredytu hipotecznego, gotówkowych oraz firmowych może być zmienna w czasie i zależy od aktualnej oferty poszczególnych banków. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z Ekspertem Finansowym.

PRIME MONEY Sp. z o.o. ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa Warszawa NIP: 522-306-54-82
Wysokość raty obliczono dla WIBOR 1,71%, 'Nasza oferta' marża banku 1,70%, 'Standardowa oferta' marża banku 2,70%, na podstawie oferty banków na dzień 10.10.2017 r. Podana wysokość odsetek to średnia miesięczna wysokość odsetek dla całego okresu kredytowania w przypadku kredytu na 30 lat.

Możliwość uzyskania podanej oferty zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka kredytowego szacowanego przez bank na podstawie min. źródeł przychodu Klienta oraz historii kredytowej Klienta. Skontaktuj się z Doradcą Finansowym aby uzyskać szczegółowe informacje.

PRIME MONEY Sp. z o.o. ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa NIP: 522-306-54-82
Uzyskaj kredyt Uzyskaj kredyt